Naukowa ankieta randkowa

Zdecydowałeś/łaś się znaleźć partnera przez internet i masz konkretne wyobrażenia z nim związane? Dzięki naszej specjalnej ankiecie randkowej znalezienie idealnej drugiej połówki stanie się o wiele łatwiejsze. Na podstawie udzielonych odpowiedzi zostaną wygenerowane dla ciebie najlepsze możliwe dopasowania spośród użytkowników korzystających z naszego online portalu randkowego iDating.

Co zawiera ankieta?

Nasza naukowa ankieta randkowa została stworzona z pomocą specjalistów z dziedziny socjologii. W sumie składa się z 44 pytań, które podzieliliśmy na 5 części – ogólne, wygląd, zainteresowania, charakter i dopasowanie partnerskie. Wypełnienie ankiety jest banalne łatwe i nie zajmie więcej niż 10 minut. Nasza ankieta to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną znaleźć idealnego partnera, z którym będą mieć wspólne zainteresowania i poglądy na świat. 

W części ogólnej będziesz musiał/a odpowiedzieć na pytania dotyczące twojej edukacji oraz dziedziny, w której pracujesz. Będzie nas również interesować, jakie znasz języki obce, gdzie mieszkasz i czy masz dzieci. Jeżeli nie masz ochoty odpowiadać na którekolwiek z pytań, mamy przygotowane do zaznaczenia możliwości „nie chcę podawać” lub „inne”.

W części dotyczącej wyglądu będą nas interesować szczegóły związane z rodzajem twojej postury, włącznie z wysokością i wagą. Oprócz tego zapytamy też o twój kolor włosów, oczu oraz o ewentualne tatuaże i kolczyki.

Sekcja zainteresowań jest odrobinę obszerniejsza, ponieważ tu będziesz musiał/a powiedzieć nam, jak spędzasz swój wolny czas. Jeśli wolisz uprawiać sport, oglądać filmy, czy czytać książki. Odpowiedzi będziesz udzielać zaznaczając gwiazdki. Im więcej gwiazdek zaznaczysz, tym bardziej interesuje cię dana dziedzina. Jeżeli nie dasz żadnej gwiazdki, oznacza to, że dana dziedzina nie interesuje cię wcale.

Sekcja dotycząca charakteru zdradzi nam więcej o twojej osobowości. Dowiemy się, gdzie się widzisz za 10 lat i jak według ciebie powinna wyglądać pierwsza randka.

Ostatnia część naszej ankiety randkowej dotyczy preferencji partnerskich. Jakie masz wymagania wobec partnera? Co jest dla ciebie najważniejsze: wygląd, wspólne zainteresowania, czy charakter? Tutaj, prawie przy każdym pytaniu jest możliwość zaznaczenia odpowiedzi „obojętne”, jeżeli uznasz, że dana cecha u potencjalnego partnera nie ma dla ciebie większego znaczenia.

Dotazník

Jak wypełnić ankietę?

Wystarczy zarejestrować się za darmo na naszej stronie internetowej lub pobrać aplikację na telefon i już możesz wypełnić ankietę. Kliknij przycisk Wypełnij ankietę w prawym górnym rogu ekranu. Podczas wypełniania pamiętaj o odpowiadaniu na pytania bez zbędnego stresu i zgodnie z prawdą, tak aby dopasowanie partnerskie było jak najbardziej dokładne. W przypadku niektórych pytań można zaznaczyć tylko jedną odpowiedź, w przypadku innych nawet kilka.

Po wypełnieniu ankiety twoje odpowiedzi zostaną przeanalizowane przez nasz algorytm, który wygeneruje dla ciebie TOP dopasowania. Oznacza to, że nasz system porówna twoje odpowiedzi z odpowiedziami użytkowników przeciwnej płci zarejestrowanych na naszym portalu i stworzy listę 100 idealnych partnerów. Później pozostaje już tylko napisać do kogoś, kto najbardziej przypadnie ci do gustu i zacząć się poznawać. Oczywiście nie jesteś ograniczony/a tylko użytkownikami z listy. Kontaktować możesz się z każdym zarejestrowanym użytkownikiem naszego portalu randkowego.

Codziennie na naszym portalu randkowym pojawiają się nowi użytkownicy, dlatego listę TOP dopasowań musimy regularnie aktualizować. Aby lista najlepszych dopasowań była zawsze aktualna, co miesiąc ulega odnowieniu, dzięki czemu ciągle masz szansę poznawać nowych użytkowników.

Wierzymy, że nasza naukowa ankieta randkowa ułatwi ci znalezienie odpowiedniego partnera!

Naukowa ankieta randkowa

Zdecydowałeś/łaś się znaleźć partnera przez internet i masz konkretne wyobrażenia z nim związane? Dzięki naszej specjalnej ankiecie randkowej znalezienie idealnej drugiej połówki stanie się o wiele łatwiejsze. Na podstawie udzielonych odpowiedzi zostaną wygenerowane dla ciebie najlepsze możliwe dopasowania spośród użytkowników korzystających z naszego online portalu randkowego iDating.

Co zawiera ankieta?

Nasza naukowa ankieta randkowa została stworzona z pomocą specjalistów z dziedziny socjologii. W sumie składa się z 44 pytań, które podzieliliśmy na 5 części – ogólne, wygląd, zainteresowania, charakter i dopasowanie partnerskie. Wypełnienie ankiety jest banalne łatwe i nie zajmie więcej niż 10 minut. Nasza ankieta to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną znaleźć idealnego partnera, z którym będą mieć wspólne zainteresowania i poglądy na świat. 

W części ogólnej będziesz musiał/a odpowiedzieć na pytania dotyczące twojej edukacji oraz dziedziny, w której pracujesz. Będzie nas również interesować, jakie znasz języki obce, gdzie mieszkasz i czy masz dzieci. Jeżeli nie masz ochoty odpowiadać na którekolwiek z pytań, mamy przygotowane do zaznaczenia możliwości „nie chcę podawać” lub „inne”.

W części dotyczącej wyglądu będą nas interesować szczegóły związane z rodzajem twojej postury, włącznie z wysokością i wagą. Oprócz tego zapytamy też o twój kolor włosów, oczu oraz o ewentualne tatuaże i kolczyki.

Sekcja zainteresowań jest odrobinę obszerniejsza, ponieważ tu będziesz musiał/a powiedzieć nam, jak spędzasz swój wolny czas. Jeśli wolisz uprawiać sport, oglądać filmy, czy czytać książki. Odpowiedzi będziesz udzielać zaznaczając gwiazdki. Im więcej gwiazdek zaznaczysz, tym bardziej interesuje cię dana dziedzina. Jeżeli nie dasz żadnej gwiazdki, oznacza to, że dana dziedzina nie interesuje cię wcale.

Sekcja dotycząca charakteru zdradzi nam więcej o twojej osobowości. Dowiemy się, gdzie się widzisz za 10 lat i jak według ciebie powinna wyglądać pierwsza randka.

Ostatnia część naszej ankiety randkowej dotyczy preferencji partnerskich. Jakie masz wymagania wobec partnera? Co jest dla ciebie najważniejsze: wygląd, wspólne zainteresowania, czy charakter? Tutaj, prawie przy każdym pytaniu jest możliwość zaznaczenia odpowiedzi „obojętne”, jeżeli uznasz, że dana cecha u potencjalnego partnera nie ma dla ciebie większego znaczenia.

Dotazník

Jak wypełnić ankietę?

Wystarczy zarejestrować się za darmo na naszej stronie internetowej lub pobrać aplikację na telefon i już możesz wypełnić ankietę. Kliknij przycisk Wypełnij ankietę w prawym górnym rogu ekranu. Podczas wypełniania pamiętaj o odpowiadaniu na pytania bez zbędnego stresu i zgodnie z prawdą, tak aby dopasowanie partnerskie było jak najbardziej dokładne. W przypadku niektórych pytań można zaznaczyć tylko jedną odpowiedź, w przypadku innych nawet kilka.

Po wypełnieniu ankiety twoje odpowiedzi zostaną przeanalizowane przez nasz algorytm, który wygeneruje dla ciebie TOP dopasowania. Oznacza to, że nasz system porówna twoje odpowiedzi z odpowiedziami użytkowników przeciwnej płci zarejestrowanych na naszym portalu i stworzy listę 100 idealnych partnerów. Później pozostaje już tylko napisać do kogoś, kto najbardziej przypadnie ci do gustu i zacząć się poznawać. Oczywiście nie jesteś ograniczony/a tylko użytkownikami z listy. Kontaktować możesz się z każdym zarejestrowanym użytkownikiem naszego portalu randkowego.

Codziennie na naszym portalu randkowym pojawiają się nowi użytkownicy, dlatego listę TOP dopasowań musimy regularnie aktualizować. Aby lista najlepszych dopasowań była zawsze aktualna, co miesiąc ulega odnowieniu, dzięki czemu ciągle masz szansę poznawać nowych użytkowników.

Wierzymy, że nasza naukowa ankieta randkowa ułatwi ci znalezienie odpowiedniego partnera!