Wzajemne sympatie

W sekcji Fotorandka szukasz partnera na podstawie tego, czy zainteresowało cię jego/jej zdjęcie profilowe. To prosty sposób na to, aby pokazać komuś, że ci się sposobał. Już nie musisz się pytać drugiej osoby o to, czy ty też mu się podobasz. Jeśli cię oceni zobaczysz to w sekcji Statystyki.

Jak osiągnąć wzajemną sympatię?

Mężczyźni i kobiety mogą oznaczać zdjęcia osób płci przeciwnej symbolem serduszka. Kiedy oboje zaznaczycie serduszko pojawi się Wzajemna sympatia. Jak to rozpoznam? W sekcji Statystyki na pierwszym miejscu znajdują się Wzajemne sympatie, gdzie zobaczysz profile użytkowników, z którymi połączyła cię wzajemna sympatia. Teraz pozostaje już tylko wyjść na wprost wspólnemu szczęściu i napisać wiadomość. Jeżeli któryś z użytkowników oznaczy zdjęcie krzyżykiem, profil nie będzie widoczny w kategorii wzajemnych sympatii.

Sympatię możesz też odwzajemnić użytkownikowi, który oznaczył twoje zdjęcie serduszkiem. Sprawdź listę osób, którym podobało się twoje zdjęcie i jeśli sposoba ci się zdjęcie któregoś z nich – odwzajemnij sympatię.

Co dalej?

Pisz do użytkowników, poznawaj się i kiedy nadejdzie odpowiedni moment – zaproponuj spotkanie. Niczego nie musisz się obawiać, ponieważ już trochę zdążyliście się przecież poznać. Nie zapomnij najpierw dokładnie obejrzeć profil użytkownika, do którego planujesz napisać, abyś miał pewność, że będziecie się rozumieć. Aby inni użytkownicy też mieli możliwość dowiedzenia się o tobie jak najwięcej, pamiętaj również o wypełnieniu swojego profilu. Uzupełniłeś wszystkie informacje o sobie? W takim razie teraz już nic nie stoi na przeszkodzie dokładniejszemu poznawaniu się z pozostałymi użytkownikami.

Jesteś ciekawy/a komu się wydałbyś/wydałabyś się atrakcyjny/a? Zarejestruj się na naszym portalu randkowym, dodaj zdjęcie profilowe i włącz Fotorandkę, aby móc oceniać wszystkich użytkowników przeciwnej płci. To banalnie łatwe!

Wzajemne sympatie

W sekcji Fotorandka szukasz partnera na podstawie tego, czy zainteresowało cię jego/jej zdjęcie profilowe. To prosty sposób na to, aby pokazać komuś, że ci się sposobał. Już nie musisz się pytać drugiej osoby o to, czy ty też mu się podobasz. Jeśli cię oceni zobaczysz to w sekcji Statystyki.

Jak osiągnąć wzajemną sympatię?

Mężczyźni i kobiety mogą oznaczać zdjęcia osób płci przeciwnej symbolem serduszka. Kiedy oboje zaznaczycie serduszko pojawi się Wzajemna sympatia. Jak to rozpoznam? W sekcji Statystyki na pierwszym miejscu znajdują się Wzajemne sympatie, gdzie zobaczysz profile użytkowników, z którymi połączyła cię wzajemna sympatia. Teraz pozostaje już tylko wyjść na wprost wspólnemu szczęściu i napisać wiadomość. Jeżeli któryś z użytkowników oznaczy zdjęcie krzyżykiem, profil nie będzie widoczny w kategorii wzajemnych sympatii.

Sympatię możesz też odwzajemnić użytkownikowi, który oznaczył twoje zdjęcie serduszkiem. Sprawdź listę osób, którym podobało się twoje zdjęcie i jeśli sposoba ci się zdjęcie któregoś z nich – odwzajemnij sympatię.

Co dalej?

Pisz do użytkowników, poznawaj się i kiedy nadejdzie odpowiedni moment – zaproponuj spotkanie. Niczego nie musisz się obawiać, ponieważ już trochę zdążyliście się przecież poznać. Nie zapomnij najpierw dokładnie obejrzeć profil użytkownika, do którego planujesz napisać, abyś miał pewność, że będziecie się rozumieć. Aby inni użytkownicy też mieli możliwość dowiedzenia się o tobie jak najwięcej, pamiętaj również o wypełnieniu swojego profilu. Uzupełniłeś wszystkie informacje o sobie? W takim razie teraz już nic nie stoi na przeszkodzie dokładniejszemu poznawaniu się z pozostałymi użytkownikami.

Jesteś ciekawy/a komu się wydałbyś/wydałabyś się atrakcyjny/a? Zarejestruj się na naszym portalu randkowym, dodaj zdjęcie profilowe i włącz Fotorandkę, aby móc oceniać wszystkich użytkowników przeciwnej płci. To banalnie łatwe!