Chat

Na naszym online portalu randkowym iDating możesz chatować z innymi użykownikami. To doskonały sposób na lepsze poznanie się z kimś, jeszcze zanim zdecydujesz się na pierwsze spotkanie w rzeczywistym świecie. Wiadomości możesz wysyłać na różne sposoby –  w szczegółach profilu użytkownika wybierz znajdującą się u góry możliwość Wyślij wiadomość. Możesz też szybko napisać do osoby, której zdjęcie zainteresowało cię w Fotorandce. Wystarczy tylko kliknąć przycisk Wyślij wiadomość znajdujący się pod zdjęciem. Kolejną możliwością jest wysłanie wiadomości przy pomocy opcji Wiadomości w menu głównym i wybranie przycisku Wyślij wiadomość.

Chatuj bez ograniczeń

Nie musisz ograniczać długości swoich wiadomości, możesz pisać ile chcesz. Nie bój się też odzwierciedlać swoich emocji za pomocą emotikonów (buziek) lub GIF-ów z naszej szerokiej oferty. Oprócz tego, masz też możliwość wysyłania zdjęć w wiadomości prosto ze swojego komputera lub telefonu. Wszystkie te opcje znajdują się w oknie chatu z prawej strony.

Wysyłaj zdjęcia i GIFy

Buźki i GIFy są doskonałym uzupełnieniem całej wiadomości, ponieważ podkreślają twoje uczucia. Kiedy piszesz z kimś online dobrze jest skorzystać z pomocy emotikonów, aby druga osoba nie zrozumiała cię opacznie. Inny użytkownik może cię też poprosić o wysłanie twojego lub jakiegokolwiek innego zdjęcia (może na przykład chcieć zobaczyć twojego pupila). Również w tym przypadku NIE natkniesz się na żadne ograniczenia. Wystarczy kliknąć ikonkę z aparatem fotograficznym i wybrać zdjęcie z odpowiedniego folderu w twoim komputerze. Po kliknięciu przycisku „Wybierz” zdjęcie zostanie od razu wysłane.

Mamy nadzieję, że z naszym chatem szukanie drugiej połówki stanie się jeszcze przyjemniejsze, zatem nie zastanawiaj się dłużej – pisz, wysyłaj i poznawaj!

Chat

Na naszym online portalu randkowym iDating możesz chatować z innymi użykownikami. To doskonały sposób na lepsze poznanie się z kimś, jeszcze zanim zdecydujesz się na pierwsze spotkanie w rzeczywistym świecie. Wiadomości możesz wysyłać na różne sposoby –  w szczegółach profilu użytkownika wybierz znajdującą się u góry możliwość Wyślij wiadomość. Możesz też szybko napisać do osoby, której zdjęcie zainteresowało cię w Fotorandce. Wystarczy tylko kliknąć przycisk Wyślij wiadomość znajdujący się pod zdjęciem. Kolejną możliwością jest wysłanie wiadomości przy pomocy opcji Wiadomości w menu głównym i wybranie przycisku Wyślij wiadomość.

Chatuj bez ograniczeń

Nie musisz ograniczać długości swoich wiadomości, możesz pisać ile chcesz. Nie bój się też odzwierciedlać swoich emocji za pomocą emotikonów (buziek) lub GIF-ów z naszej szerokiej oferty. Oprócz tego, masz też możliwość wysyłania zdjęć w wiadomości prosto ze swojego komputera lub telefonu. Wszystkie te opcje znajdują się w oknie chatu z prawej strony.

Wysyłaj zdjęcia i GIFy

Buźki i GIFy są doskonałym uzupełnieniem całej wiadomości, ponieważ podkreślają twoje uczucia. Kiedy piszesz z kimś online dobrze jest skorzystać z pomocy emotikonów, aby druga osoba nie zrozumiała cię opacznie. Inny użytkownik może cię też poprosić o wysłanie twojego lub jakiegokolwiek innego zdjęcia (może na przykład chcieć zobaczyć twojego pupila). Również w tym przypadku NIE natkniesz się na żadne ograniczenia. Wystarczy kliknąć ikonkę z aparatem fotograficznym i wybrać zdjęcie z odpowiedniego folderu w twoim komputerze. Po kliknięciu przycisku „Wybierz” zdjęcie zostanie od razu wysłane.

Mamy nadzieję, że z naszym chatem szukanie drugiej połówki stanie się jeszcze przyjemniejsze, zatem nie zastanawiaj się dłużej – pisz, wysyłaj i poznawaj!