Idealny partner

Po wypełneniu ankiety i wygenerowaniu najlepszych dopasowań nadchodzi czas na napisanie wiadomości do potencjalnego partnera. Jeśli jakiś użytkownik znajdzie się twoich w TOP dopasowaniach (100 profili z największym dopasowaniem), zostaniesz o tym poinformowany.

Nowe ankiety

Wygenerowanie przez nasz system 100 użytkowników z najwyższym dopasowaniem wcale nie oznacza, że musisz kontaktować się tylko z tymi konkretnymi osobami. Zawsze możesz obejrzeć swoje dopasowania z innymi użytkownikami. Do listy użytkowników z wypełnionymi ankietami dostaniesz się wprost ze strony głównej, poprzez sekcję Nowe wypełnione ankiety. Wystarczy kliknąć na Inne, a zobaczysz pełną listę. Kolejną możliwością jest kliknięcie opcji Najlepsze dopasowania w prawym górnym rogu ekranu i wybranie zakładki Ankiety. Aby wyszukiwanie było dokładniejsze, możesz też ustawić filtr zgodnie ze swoimi preferencjami.

Wygenerowane dopasowania

Dopasowania możesz też wygenerować z podglądu profilu użytkownika, oczywiście pod warunkiem, że ma on wypełnioną ankietę. W przypadku, że interesuje cię dopasowanie z użytkownikiem bez ankiety, możesz wysłać mu prośbę o jej wypełnienie. Wygenerowane dopasowanie zostanie następnie zapisane na liście twoich Najlepszych dopasowań i nie zostanie usunięte podczas kolejnego generowania ankiet.

Co napisać osobie, z którą mam wysokie dopasowanie?  

Poznawanie się przez internet ma wiele plusów, a jednym z nich jest możliwość dowiedzenia się o potencjalnym partnerze/partnerce więcej jeszcze przez pierwszym spotkaniem. U nas, oprócz podstawowych informacji profilowych, źródłem wiedzy o użytkowniku jest także wypełniona ankieta. Dzięki niej uzyskasz lepsze wyobrażenie o danej osobie. Jeśli zainteresował cię dany użytkownik/użytkowniczka, nie bój się do niej/ niego napisać. Nic nie możesz stracić, wręcz przeciwnie. Osoby, które piszą pierwsze zawsze imponują swoją odwagą innym.  

Obejrzyj dokładnie profil i ankietę danego użytkownika, ponieważ to może ci się przydać podczas pierwszego kontaktu. Wykorzystaj podane przez niego informacje i zapytaj o coś z nimi związanego, jak np. imię pupila lub ulubione miejsce podróży.

Bądź kreatywny, ale zarazem zwięzły. Możesz danej osobie w pierwszej wiadomości wspomnieć, dlaczego zdecydowałeś się napisać, ale nie pisz mu całego referatu. Jeszcze przecież będziecie mieli szansę poznać się lepiej. Nie umawiaj się też od razu na spotkanie. W końcu nigdzie się nie śpieszysz. Najpierw porozmawiajcie przez chat, później przez telefon, a dopiero po jakimś czasie umówcie się na spotkanie. 

Najważniejsza zasada: Jeśli ktoś ci się spodobał, napisz do niego!

Przykłady udanych dopasowań

Jesteśmy profesjonalną stroną randkową z długoletnią tradycją. W związku z tym przez nasz portal przewinęło się tysiące ludzi. Z każdego udanego dopasowania i związku zawartego dzięki nam mamy ogromną radość. Dzięki temu wiemy, że nasza praca ma sens i przynosi nie tylko efekty, ale przede wszystkim szczęście zakochanym. Jesteśmy przekonani, że na każdego człowieka czeka gdzieś na świecie jego druga połóweczka. Każdy zasługuje na to kochać i być kochanym.

Tutaj możesz przeczytać historie par, które poznały się na iDating!

Idealny partner

Po wypełneniu ankiety i wygenerowaniu najlepszych dopasowań nadchodzi czas na napisanie wiadomości do potencjalnego partnera. Jeśli jakiś użytkownik znajdzie się twoich w TOP dopasowaniach (100 profili z największym dopasowaniem), zostaniesz o tym poinformowany.

Nowe ankiety

Wygenerowanie przez nasz system 100 użytkowników z najwyższym dopasowaniem wcale nie oznacza, że musisz kontaktować się tylko z tymi konkretnymi osobami. Zawsze możesz obejrzeć swoje dopasowania z innymi użytkownikami. Do listy użytkowników z wypełnionymi ankietami dostaniesz się wprost ze strony głównej, poprzez sekcję Nowe wypełnione ankiety. Wystarczy kliknąć na Inne, a zobaczysz pełną listę. Kolejną możliwością jest kliknięcie opcji Najlepsze dopasowania w prawym górnym rogu ekranu i wybranie zakładki Ankiety. Aby wyszukiwanie było dokładniejsze, możesz też ustawić filtr zgodnie ze swoimi preferencjami.

Wygenerowane dopasowania

Dopasowania możesz też wygenerować z podglądu profilu użytkownika, oczywiście pod warunkiem, że ma on wypełnioną ankietę. W przypadku, że interesuje cię dopasowanie z użytkownikiem bez ankiety, możesz wysłać mu prośbę o jej wypełnienie. Wygenerowane dopasowanie zostanie następnie zapisane na liście twoich Najlepszych dopasowań i nie zostanie usunięte podczas kolejnego generowania ankiet.

Co napisać osobie, z którą mam wysokie dopasowanie?  

Poznawanie się przez internet ma wiele plusów, a jednym z nich jest możliwość dowiedzenia się o potencjalnym partnerze/partnerce więcej jeszcze przez pierwszym spotkaniem. U nas, oprócz podstawowych informacji profilowych, źródłem wiedzy o użytkowniku jest także wypełniona ankieta. Dzięki niej uzyskasz lepsze wyobrażenie o danej osobie. Jeśli zainteresował cię dany użytkownik/użytkowniczka, nie bój się do niej/ niego napisać. Nic nie możesz stracić, wręcz przeciwnie. Osoby, które piszą pierwsze zawsze imponują swoją odwagą innym.  

Obejrzyj dokładnie profil i ankietę danego użytkownika, ponieważ to może ci się przydać podczas pierwszego kontaktu. Wykorzystaj podane przez niego informacje i zapytaj o coś z nimi związanego, jak np. imię pupila lub ulubione miejsce podróży.

Bądź kreatywny, ale zarazem zwięzły. Możesz danej osobie w pierwszej wiadomości wspomnieć, dlaczego zdecydowałeś się napisać, ale nie pisz mu całego referatu. Jeszcze przecież będziecie mieli szansę poznać się lepiej. Nie umawiaj się też od razu na spotkanie. W końcu nigdzie się nie śpieszysz. Najpierw porozmawiajcie przez chat, później przez telefon, a dopiero po jakimś czasie umówcie się na spotkanie. 

Najważniejsza zasada: Jeśli ktoś ci się spodobał, napisz do niego!

Przykłady udanych dopasowań

Jesteśmy profesjonalną stroną randkową z długoletnią tradycją. W związku z tym przez nasz portal przewinęło się tysiące ludzi. Z każdego udanego dopasowania i związku zawartego dzięki nam mamy ogromną radość. Dzięki temu wiemy, że nasza praca ma sens i przynosi nie tylko efekty, ale przede wszystkim szczęście zakochanym. Jesteśmy przekonani, że na każdego człowieka czeka gdzieś na świecie jego druga połóweczka. Każdy zasługuje na to kochać i być kochanym.

Tutaj możesz przeczytać historie par, które poznały się na iDating!