Fotorandka

Jeśli chcesz korzystać z naszej Fotorandki, musisz się najpierw za darmo zarejestrować i dodać zdjęcie profilowe. Poznawanie innych z pomocą zdjęć cieszy się ogromną popularnością ze względu na swoją prostotę i szybkość. Ty też spróbuj szczęścia, wystarczy tylko jedno kliknięcie!

Jakiego partnera szukasz? Znajdź kogoś na podstawie wieku lub miasta

Naszą Fotorandkę znajdziesz w górnym pasku menu oznaczoną ikoną aparatu fotograficznego. Najpierw musisz uzupełnić informacje o tym, jakiego partnera szukasz. Pod zdjęciem znajdziesz opcję Zmień filtr – tutaj wybierzesz wiek partnera oraz województwo, w którym szukasz. Teraz możesz już zacząć oceniać! Filtr wyszukuje tylko osoby przeciwnej płci, które spełniają twoje kryteria. Kryteria możesz w każdej chwili zmienić.

Oceniaj zdjęcia

Każde zdjęcie możesz ocenić klikając przyciski Lubię lub Nie lubię w zależności od tego, czy ci się spodobało. Jeśli tak, kliknij w serduszko, jeśli nie, wybierz krzyżyk. Możliwe, że nie będziesz mógł się zdecydować lub zapragniesz poznać daną osobę bliżej. W takim przypadku możesz obejrzeć profil tego użytkownika. Nie wstydź się i napisz pierwszą wiadomość. Opcje Wyświetl profil i Napisz wiadomość znajdziesz pod zdjęciem.

Pamiętaj, że inni też będą mogli ocenić twoje zdjęcie profilowe, dlatego postaraj się, aby było jak najlepsze. Powinieneś na nim wyglądać naturalnie, czyli tak, jak w rzeczywistości. Nie używaj zbyt wielu filtrów i nie korzystaj z opcji retuszu. Nie dodawaj też zdjęć, gdzie znajduje się większa liczba osób, ponieważ użytkownik po drugiej stronie może nie poznać, którym z nich jesteś.

Obserwuj swoje statystyki

W Fotorandce pomoże ci się zorientować zakładka Moje statystyki. Najważniejszą dla ciebie opcją będą Wzajemne sympatie, gdzie znajdziesz użytkowników, z którymi wzajemnie oznaczyliście swoje zdjęcia serduszkiem. W statystykach możesz też obejrzeć, komu podobało/ nie podobało się twoje zdjęcie oraz czyje zdjęcia podobały/ nie podobały się tobie. Pod zdjęciem użytkownika znajdziesz datę, kiedy dokonałeś oceny. Jeśli zechcesz zmienić swoją ocenę, wystarczy ponownie otworzyć zdjęcie danego użytkownika i dokonać korekty.

Mamy nadzieję, że nasza Fotorandka przypadnie ci do gustu!

Fotorandka

Aby móc korzystać z Fotorandki musisz się zarejestrować. Rejestracja jest całkowicie darmowa.

Informacje podstawowe

Kolejną oryginalną funkcją naszego portalu randkowego jest Fotorandka, która umożliwia łatwiejszy dostęp do zdjęć naszych użytkowników. Dzięki Fotorandce możesz dać komuś do zrozumienia, że Ci się podoba oraz w prosty sposób nawiązać kontakt. Z pomocą techniki swipe (przeciągnięciem palcem po ekranie z jednej strony na drugą) określasz, czy Lubisz dane zdjęcie, czy też nie (dajesz kciuk w górę lub w dół).

Możesz też śmiało korzystać z innych funkcji naszego portalu, np. ze specjalnej ankiety randkowej, która wygenreuje te najlepsze dopasowania na podstawie danych zamieszczonych w profilu i sprawia, że poznawanie się staje się niewyobrażalnie proste i przyjemne.

Jak to działa?

Do Szybkiej randki dostaniesz się w prosty sposób klikając w przycisk „Fotorandka” znajdujący się na stronie głownej w prawym górnym rogu ekranu. Wyświelą Ci się zdjęcia profilowe, które aktualnie można oceniać. Inną możliwością, jak dostać się do Fotorandki jest skorzystanie z przycisku „Fotorandka” pośrodku panelu dolnego.

Po wejściu do Szybkiej randki najpierw wyświetli się strona główna, gdzie możesz ustawić filtr do wyszukiwania zdjęć profilowych. Wybierz więc swoje preferencje dotyczące odpowiedniego partnera – np. wiek, województwo, itp. W dolnej części strony pokazują się Statystyki, gdzie znajdziesz następujące dane:

Wzajemne sympatie - suma użytkowników, z którymi daliście sobie nawzajem kciuk do góry

Lubią mnie  - suma użytkowników, którzy polubili Twoje zdjęcie

Lubię - suma zdjęć użytkowników, które polubiłeś

Nie lubię - suma zdjęć, które Ci się nie podobały

Statystyki pokazują sumę polubień z aktualnego dnia oraz całościową.

Po kliknięciu w przycisk "Szczegóły" wyświetli się lista konkretnych użytkowników, z którymi masz wzajemną sympatię, którym się podobasz i którzy dali Ci kciuk do góry lub na dół.

Po ustawieniu filtra możesz kontynuować w Szybkiej rance za pomocą przycisku "Zacznij oceniać".

Teraz już nie pozostaje nic innego, jak tylko zacząć oceniać! Każde zdjęcie trzeba ocenić, aby mogło się pojawić kolejne. Oceny możesz dodawać za pomocą techniki swipe - przejedź palcem po ekranie albo od prawej strony do lewej (zdjęcie Ci się nie podba, czerwony kciuk w dół) albo odwrotnie - od lewej do prawej (zdjęcie Ci się podoba, zielony kciuk w górę). 

Fioletowy przycisk pośrodku oferuje następujące możliwości: 

Napisz wiadomość - naciśnij jeśli chcesz od razu wysłać użytkownikowi wiadomość

Profil - wyświetli profil użytkownika, abyś zyskał o nim/niej więcej informacji profil 

Statystyki - wyświetli statystyki (patrz wyżej)

Filtr - naciśnij, jeśli chcesz zmienić parametry filtra.

Jeżeli kiedykolwiek będziesz chcieć zmienić swoją ocenę, możesz. Wystarczy ponownie kliknąć na zdjęcie użytkownika i poprawić swoją ocenę. 

Mamy nadzieję, że nasza Fotorandka przypadnie Ci do gustu i wykorzystasz na maksimum jej możliwości!

Zespół iDating.pl