GIPHY i emotikony

W wiadomościach możesz wysyłać nieograniczoną ilość GIF-ów (ruchomych obrazków) oraz emotikonów (buziek), które pomogą ci wyrazić nastrój i emocje. Dzięki nim twoje wiadomości nabiorą „kolorów” i masz ich do wykorzystania całą paletę!

Ruchome obrazki

GIF-y dodasz do wiadomości w prosty sposób. W oknie wiadomości z prawej strony znajduje się kółeczko z napisem GIF. Wystarczy, że w niego klikniesz i pojawią ci się zakochane GIF-y. Oczywiście, nie są to jedyne, jakie możesz wysłać. Do wyszukiwarki wpisz jakiekolwiek hasło lub nazwę emocji, a od razu wyświetli ci się mnóstwo ruchomych obrazków, spośród których możesz wybierać. Do wyszukiwarki możesz wpisywać słowa w języku angielskim i polskim. Wpisując słowa po angielsku otrzymasz jednak większą liczbę GIF-ów, z których będziesz mógł wybierać.

Tutaj podajemy różne przykłady angielskich słów, które możesz wyszukiwać – love (miłość), hello (cześć), good night (dobranoc), in love (zakochany), heart (serce), nice to meet you (miło cię poznać), happy (szczęśliwy), sad (smutny), lonely (samotny).

Emotikony

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie wiadomość bez emotikonów. Nie obawiaj się, że nie znajdziesz tego odpowiedniego. Przygotowaliśmy ich dla ciebie naprawdę wiele. Przekonaj się o tym klikając w oknie rozmowy w ikonkę emotikonu znajdującą się po prawej stronie. Wyświetli ci się pełna oferta naszych buziek. Emotikony zostały rozdzielone do różnych kategorii, aby łatwiej się je wyszukiwało: Buźki i ludzie, Zwierzęta i przyroda, Jedzenie i napoje, Czynności, Podróże i miejsca, Obiekty, Symbole i Flagi. Z pomocą emotikonów podczas online komunikacji możesz lepiej wyrazić swoje uczucia i emocje. Korzystanie z nich jest bardzo ważne, ponieważ podczas pisania nie możemy obserwować drugiego człowieka, jego gestów, tonu głosu ani mimiki.

Udekoruj swoje wiadomości emotitkonami i GIF-ami z naszej szerokiej oferty i baw się dobrze wysyłając je innym!

GIPHY i emotikony

W wiadomościach możesz wysyłać nieograniczoną ilość GIF-ów (ruchomych obrazków) oraz emotikonów (buziek), które pomogą ci wyrazić nastrój i emocje. Dzięki nim twoje wiadomości nabiorą „kolorów” i masz ich do wykorzystania całą paletę!

Ruchome obrazki

GIF-y dodasz do wiadomości w prosty sposób. W oknie wiadomości z prawej strony znajduje się kółeczko z napisem GIF. Wystarczy, że w niego klikniesz i pojawią ci się zakochane GIF-y. Oczywiście, nie są to jedyne, jakie możesz wysłać. Do wyszukiwarki wpisz jakiekolwiek hasło lub nazwę emocji, a od razu wyświetli ci się mnóstwo ruchomych obrazków, spośród których możesz wybierać. Do wyszukiwarki możesz wpisywać słowa w języku angielskim i polskim. Wpisując słowa po angielsku otrzymasz jednak większą liczbę GIF-ów, z których będziesz mógł wybierać.

Tutaj podajemy różne przykłady angielskich słów, które możesz wyszukiwać – love (miłość), hello (cześć), good night (dobranoc), in love (zakochany), heart (serce), nice to meet you (miło cię poznać), happy (szczęśliwy), sad (smutny), lonely (samotny).

Emotikony

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie wiadomość bez emotikonów. Nie obawiaj się, że nie znajdziesz tego odpowiedniego. Przygotowaliśmy ich dla ciebie naprawdę wiele. Przekonaj się o tym klikając w oknie rozmowy w ikonkę emotikonu znajdującą się po prawej stronie. Wyświetli ci się pełna oferta naszych buziek. Emotikony zostały rozdzielone do różnych kategorii, aby łatwiej się je wyszukiwało: Buźki i ludzie, Zwierzęta i przyroda, Jedzenie i napoje, Czynności, Podróże i miejsca, Obiekty, Symbole i Flagi. Z pomocą emotikonów podczas online komunikacji możesz lepiej wyrazić swoje uczucia i emocje. Korzystanie z nich jest bardzo ważne, ponieważ podczas pisania nie możemy obserwować drugiego człowieka, jego gestów, tonu głosu ani mimiki.

Udekoruj swoje wiadomości emotitkonami i GIF-ami z naszej szerokiej oferty i baw się dobrze wysyłając je innym!