Dopasowania

Szukasz idealnego partnera i masz co do niego konkretne wymagania? Dzięki naszym dopasowaniom szukanie stanie się banalnie łatwe! Znajdziemy odpowiedniego partnera na podstawie wyglądu, zainteresowań oraz cech charakteru.

Czym są dopasowania?

Dopasowania to zgodność procentowa z konktetnym użytkownikiem, gdzie 0% oznacza, że nie pasujecie do siebie wcale, a 100%, że jesteście dla siebie stworzeni. Bierzemy pod uwagę dane nie tylko z wypełnionej ankiety, ale również te zamieszczone na profilu.

Czym są TOP dopasowania?

TOP dopasowania to najlepsze dopasowania z użytkownikami naszego portalu. Pierwszym krokiem do uzyskania dopasowań jest wypełnienie naszej naukowej ankiety randkowej, na jej podstawie nasz system wygeneruje dla ciebie 100 najlepszych dopasowań z użytkownikami naszej strony randkowej. Kiedy dopasowania zostaną wygenerowane poinformujemy cię o tym wysyłając powiadomienie wraz z listą potencjalnych idealnych partnerów. Możesz go obejrzeć klikając przycisk Moje najlepsze dopasowania w prawym górnym rogu ekranu.

Wyniki są podzielone kolorystecznie na podstawie zgodności procentowej:

❤ 100 % - 75 % najlepsze dopasowania, czyli użytkownicy, z którymi masz największą szansę na znalezienie wspólnego języka

❤ 74 % - 50 % użytkownicy, z którymi możesz nadawać na tej samej fali

 49 % - 25 % użytkownicy, z którymi raczej nie stworzysz udanego związku

 24 % i mniej użytkownicy, z którymi istnieje najmniejsza szansa na stworzenie udanego związku

Kliknij w interesujące cię dopasowanie, aby móc obejrzeć zgodność w pojedyńczych pytaniach. Nie wszystkie odpowiedzi są jednak widoczne. Jest to konieczne, aby uniknąć sytuacji, w której użytkownicy zmienialiby swoje ankiety w celu dostosowania odpowiedzi do preferencji konkretnego użytkownika.

Co dalej?

Polecamy najpierw skontaktować się z pierwszą piątką z listy TOP dopasowań, ponieważ istnieje ogromne prawdopodobiestwo, że to z nimi właśnie stworzysz udany związek. Jeśli trafisz na profil bez wypełnionej ankiety, możesz danego użytkownika poprosić o jej wypełnienie. W profilu użytkownika znajdziesz przycisk Poproś o wypełnienie ankiety. Nowe dopasowania będą generowane co miesiąc. Jeśli zmienisz informacje w swoim profilu, będziesz musiał/a poczekać na ponowne wygenerowanie dopasowań potencjalnych idealnych partnerów.

Życzymy wiele szczęścia w miłości, oby dzięki naszym dopasowaniom udało ci się znaleźć idealnego partnera!

Dopasowania

Szukasz idealnego partnera i masz co do niego konkretne wymagania? Dzięki naszym dopasowaniom szukanie stanie się banalnie łatwe! Znajdziemy odpowiedniego partnera na podstawie wyglądu, zainteresowań oraz cech charakteru.

Czym są dopasowania?

Dopasowania to zgodność procentowa z konktetnym użytkownikiem, gdzie 0% oznacza, że nie pasujecie do siebie wcale, a 100%, że jesteście dla siebie stworzeni. Bierzemy pod uwagę dane nie tylko z wypełnionej ankiety, ale również te zamieszczone na profilu. TOP dopasowania to najlepsze dopasowania z użytkownikami naszego portalu. Pierwszym krokiem do uzyskania dopasowań jest wypełnienie naszej naukowej ankiety randkowej, na jej podstawie nasz system wygeneruje dla ciebie 100 najlepszych dopasowań z użytkownikami naszej strony randkowej. Kiedy dopasowania zostaną wygenerowane poinformujemy cię o tym wysyłając powiadomienie wraz z listą potencjalnych idealnych partnerów. Możesz go obejrzeć klikając przycisk Moje najlepsze dopasowania w prawym górnym rogu ekranu. Wyniki są podzielone kolorystecznie na podstawie zgodności procentowej: 100 % - 75 % (różowy) - najlepsze dopasowania, czyli użytkownicy, z którymi masz największą szansę na znalezienie wspólnego języka, 74 % - 50 % (ciemny niebieski) - użytkownicy, z którymi możesz nadawać na tej samej fali, 49 % - 25 % (jasny niebieski) - użytkownicy, z którymi raczej nie stworzysz udanego związku, 24 % i mniej (szary) - użytkownicy, z którymi istnieje najmniejsza szansa na stworzenie udanego związku

Kliknij w interesujące cię dopasowanie, aby móc obejrzeć zgodność w pojedyńczych pytaniach. Nie wszystkie odpowiedzi są jednak widoczne. Jest to konieczne, aby uniknąć sytuacji, w której użytkownicy zmienialiby swoje ankiety w celu dostosowania odpowiedzi do preferencji konkretnego użytkownika.

Dopsowania znajdziesz na dole ekranu pod symbolem serduszka.