Ankieta randkowa 

Aby wypałnić ankietę, najpierw musisz się zarejestrować. Rejestracja jest całkowicie darmowa. Jeśli chcesz wypełnić nową lub poprawić już istniejącą ankietę, kliknij tutaj!

Informacje podstawowe

Randkowanie online staje się coraz bardziej popularną metodą poznawania nowych ludzi, dlatego też, specialnie dla was dokładamy wszelkich starań, aby znalezienie wymarzonego/ej partnera/ki odbyło się tym najłatwiejszym możliwym sposobem. Po to właśnie stworzyliśmy poradniki: Jak randkować z mężczyzną i Jak randkować z kobietą oraz specialną ankietę randkową, która powstała we współpracy z doktorami socjologii. Dzięki naszej ankiecie znalezienie partnera/ki odpowiadającego Twoim oczekiwaniom to bułka z masłem! Oczywiście, wypełnienie ankiety nie jest obowiązkowe, ale pamiętaj, że zwiększa ona prawdopodobieństwo na znalezienie partnera/ki na naszych stronach. Nasza unikatowa ankieta randkowa działa na zasadzie komputerowej analizy odpowiedzi, ale nie tylko to jest brane pod uwagę. Przy wyniku bierzemy pod uwagę także Twój wiek, miasto oraz województwo, w którym mieszkasz.

Jak wypełnić ankietę randkową?

To bardzo proste. Wystarczy, że nad każdą odpowiedzią dobrze się zastanowisz i odpowiesz zgodnie z prawdą. Chcesz przecież znaleźć tą wymarzoną osobę z którą będziesz się rozumieć bez słów. Pytania w naszej ankiecie randkowej są podzielone na 5 kategorii (Informacje ogólne, wygląd, zainteresowania, charakter oraz preferencje partnerskie). Ankieta składa się z 44 pytań.

Kategorie pytań naszej ankiety randkowej - Miłosnykontakt.plW części "preferencje partnerskie" będziesz odpowiadać na pytania, które dotyczą Twojego/Twojej wymarzonej/go partnerki/partnera. Tutaj możesz napisać wszystko, co jest dla Ciebie ważne, czego oczekujesz od swojej drugiej połowy. Pamiętaj jednak, że nikt nie jest idealny, każdy popełnia błędy. Na niektóre pytania w ankiecie możesz udzielić tylko jednej, a na niektóre nawet kilka odpowiedzi.

Jak to działa?

Po poprawnym wypełnieniu ankiety nasz algorytm wygeneruje dopasowanie pomiędzy Tobą a naszymi użytkownikami, którzy również wypełnili ankietę. Następnie wybierze dla Ciebie 100 partnerów/partnerek, z którymi masz największą zgodność odpowiedzi. Wyniki są posortowane od najwyższej zgodności do najmniejszej. 75% i wyższe zgody będą zaznaczone różowym kolorem, natomiast niższe niebieskim.

Wysoka zgoda zainteresowań i preferencji patnera - randkowa ankieta na Miłosnykontakt.pl

Niższa zgoda zainteresowań i preferencji partnera - randkowa ankieta na Miłosnykontakt.pl

Aby wyświetlić szczegóły dopasowania wystarczy kliknąć na jakąkolwiek zgodność. Jeśli po wypełnieniu ankiety poprawisz lub zmienisz którąkolwiek informację, na wygenerowanie nowych dopasowań będziesz musieć poczekać 30 dni. Jeśli chcecesz wygenerować dopasowanie z konkretnym użytkownikiem, należy kliknąć na szczegóły profilu danego użytkownika, następnie jeśli użytkownik ma już wypełnią ankietę, w jego/jej profilu będzie ikona naszego portalu randkowego, jeśli nie, to w miejsce tej ikony wyświetli się obrazek ankiety. Po kliknięciu na ikonę ankiety, wyślesz prośbę do użytkownika/użytkowniczki o wypełnienie randkowej ankiety. Jeśli użytkownik ankietę wypełni, zostaniesz o tym poinformowany po następnym zalogowaniu się na naszym portalu randkowym i będziesz mieć możliwość porównania waszych odpowiedzi oraz podglądu do wzajemnej zgodności.

Miłosnykontakt.pl - najlepsze polskie randki online !

Życzymy Ci, aby randkowanie na naszych stronach było wspaniałą zabawą i zakończyło się sukcesem. Mamy nadzieję, że dzięki ankiecie randkowej znajdziesz wymarzonego/ą partnera/partnerkę, z którym/ą stworzycie trwały i szczęśliwy związek. 

Zespół Miłosnykontakt.pl

Naukowa ankieta randkowa

Aby wypełnić ankietę randkową musisz się zarejestrować. Rejestracja jest całkowicie darmowa.

Informacje podstawowe

Randkowanie online staje się coraz bardziej popularną metodą poznawania nowych ludzi, dlatego też, chcielibyśmy wam to jak najbardziej ułatwić. Oprócz ogólnych rad dotyczących randkowania z kobietą mężczyzną przygotowaliśmy dla was specialną ankietę randkową, która powstała we współpracy z doktorami socjologii. Oczywiście wypełnienie ankiety nie jest obowiązkowe, ale dzięki niej zwiększysz swoją szansę na poznanie kogoś. Nasza unikatowa ankieta randkowa działa na zasadzie komputerowej analizy odpowiedzi, ale nie tylko to jest brane pod uwagę. Przy wyniku bierzemy pod uwagę także Twój wiek, miasto oraz województwo, w którym mieszkasz.

Dzięki ankiecie randkowej zawęzisz krąg potencjalnych partnerów/partnerek (użytkowników naszego online poratlu randkowego Milosnykontakt.pl) na podstawie zgodności informacji z wypełnionych ankiet. Oczywiście możesz wybierać również spośród użytkowników naszego portalu, z którymi nie masz zgodności oraz spośród tych, którzy nie mają wypełnionej ankiety. Chcemy jak najbardziej ułatwić wam poznawanie online i aby była to doskonała zabawa. Wierzymy, że na każdego gdzieś czeka jego druga połóweczka. Nie zastanawiaj się dłużej i znajdź ją już teraz!

Jak poprawnie wypełnić ankietę?

Wypełniając ankietę, bądź spokojny i nie pozwól, aby cokolwiek Cię rozpraszało. Pamiętaj, aby dokładnie przemyśleć odpowiedzi. Pod żadnym pozorem nie podawaj fałszywych informacji. Chcesz przecież znaleźć swoją drugą połówkę, z którą będziesz mieć wspólne zainteresowania i poglądy. Pytania w naszej ankiecie są podzielone na pięć części (ogólne, wygląd, zainteresowania, charakter i preferencje dotyczące partnerów), każda kolejna część następuje zawsze po wypełnieniu poprzedniej. Ankieta składa się w sumie z 44 pytań.

W niektórych pytaniach możesz wybrać tylko jedną odpowiedź (waga, kolor włosów itp.), a w niektórych kilka (zainteresowania, zwierzątka domowe itp.). W pytaniach takich jak na przykład znajomość języków obcych itp. należy wybrać poziom zaawansowania na skali przeciągając kółeczko bliżej znaku minus dla niskiego poziomu i bliżej znaku plus dla wysokiego poziomu.

W części „preferencje” będziesz odpowiadać na pytania dotyczące Twoich wymagań w stosunku do potencjalnego partnera. Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie najważniejsze i na czym Ci najbardziej zależy u partnera. Pamiętaj jednak o tym, że nikt nie jest doskonały.

Jak to działa?

Po poprawnym wypełnieniu ankiety nasz algorytm wygeneruje zgodności pomiędzy Tobą i wszystkimi użytkownikami, którzy również wypełnili ankietę. Następnie wybierze 100 partnerów/partnerek, z którymi osiągnąłeś największą zgoność. Wyniki w procentach są posergregowane od najwyższego do najniższego.

Aby wejść do listy swoich dopasowań naciśnij przycisk "Dopasowania" w panelu na dole. Po otwarciu szczegółów konkretnego dopasowania możesz dokładnie obejrzeć wszystkie zgody w poszczególnych pytaniach. Jeżeli po uzupełnieniu ankiety dokonasz w niej jakiś zmian, na wygenerowanie nowych dopasowań będziesz musiał poczekać 1 miesiąc.

Jeżeli chcesz otrzymać dopasowanie z konkretnym użytkownikiem, w szczegółach jego/jej profilu naciśnij przycisk wyboru (trzy kropki), następnie znów przycisk wyboru, gdzie jako pierwsze wyświetli się „Wyświetl dopasowania” – jeżeli użytkownik ma wypełnioną ankietę, lub „Poproś o wypełnienie ankiety” – jeżeli nie ma wypełnionej ankiety. Kiedy użytkownik wypełni ankietę, zostaniesz o tym poinformowany za pomocą powiadomienia i będziesz od razu mógł zobaczyć zgodność pomiędzy wami.

Teraz już nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć przyjemnego randkowania!

Zespół Miłosnykontakt.pl